APIE MUS

UAB „Vilniaus karjerai“ – tai atsakinga, veržli, konkurencinga ir besiplečianti įmonė, kuri savo veiklą pradėjo nuo 2008 metų. Iki 2012 metų buvo vykdomi paruošiamieji darbai: superkami žemės sklypai, ruošiami projektai, derinami su institucijomis leidimai, įsigyta moderni žvyro ir smėlio perdirbimo įranga ir sumontuota Miškinių karjere. Pirmasis UAB „Vilniaus karjerai“ priklausantis Miškinių karjeras pradėtas eksploatuoti 2012 metais. Šiai dienai bendrovei priklauso: Miškinių karjeras, Papiškių karjeras, Daniliškių karjeras. Bendrovė ir toliau plečia savo veiklą. Pagrindinė veikla – smėlio ir žvyro iškasimas, smėlio, žvirgždo, mišinių ir skaldos gamyba ir pardavimas. Karjerų produkciją yra naudojama visoje Lietuvoje. Šiuo metu Bendrovėje dirba 34 darbuotojai. 

Bendrovės moderni įranga pastatyta nerūdinėms medžiagoms gaminti, kurios skirtos statybinių užpildų gamybai, automobilių kelių tiesimui, betonui ir statybiniams skiediniams. Perdirbant iškastą žaliavą yra plaunama ir rūšiuojama pagal frakcijas. Per metus iškasame ir perdirbame virš 1.000.000 tonų žvyro. Produkcija sertifikuota, turi atitikties deklaracijas bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

2015 metų pabaigoje Papiškių karjeras pasirašė sutartį su Viešosios įstaigos Lietuvos verslo ir paramos agentūra dėl paramos projektui įsigyti modernią gamybinę įrangą. Įsigyta ir įdiegta moderni sijojimo, rūšiavimo ir plovimo įranga su transporteriais, svėrimo automatizavimo sistema ir akmenskaldė. Projekto biudžetas – 2.008.211 Eur, iš kurių 702.873 Eur ES fondų lėšos iš Europos regioninės plėtros fondo.

2019 metų pabaigoje Miškinių karjeras pasirašė sutartį su Viešosios įstaigos Lietuvos verslo ir paramos agentūra dėl paramos projektui „Naujos žvirgždo ir smėlio gamybos linijos diegimas“ įgyvendinimo. Projekto tikslas – didinti įmonės gamybinius pajėgumus, gamybos produktyvumą. Projekto biudžetas 1.083.231,50 Eur, iš kurių 379.131,02 Eur ES fondų lėšos iš Europos regioninės plėtros fondo.

2022 metais UAB „Vilniaus karjerai“ pasirašė sutartį su Viešosios įstaigos Lietuvos verslo ir paramos agentūra dėl paramos projektui sukuriant klientų savitarnos modelio, registruojant produkcijos užsakymus bei automatiškai valdant atsiskaitymą už produkciją. Projekto tikslas – produkcijos užsakymų valdymo sistemos atnaujinimui, ją praplečiant iki klientų on-line e-savitarnos lygio, siekiant padidinti pajamų augimą. Projekto biudžetas – 49.400,00 Eur, iš kurių 37.050,00 Eur ES fondų lėšos iš Europos regioninės plėtros fondo.

NORITE TAPTI KLIENTU?

Susisiekite!